13 Ekim 2014 Pazartesi

Polen Filtresi

Günümüzde kullandığımız araçların tümünde artık klima mevcut. Yaz ve kış olması farklılık yaratmamakta aslında iki mevsimde de klimalar en çok ihtiyaç duyduğumuz bir unsur haline gelmiştir. Bunun için klimalarımızın etkin çalışması için bakımlarının belirli periyodlarla yapılması gerektiğini söyleyebiliriz. Bu bağlamda klimaların en önemli parçalarından biride en çok işlev göre polen filtresi olduğunu söyleyebiliriz. Polen filtresinin kısaca tanımını yapacak olursak; 
Klima sistemi olan araçlarda, dışarıdan süzülen havanın kabin içine aktarılmadan önce süzülmesini sağlayan bölümdür. Klima filtresi olarak da adlandırılır. Karbonlu ve karbonsuz modelleri mevcuttur. Karbonlu çeşidinde havanın filtrelenmesi filtrenin üst kısmındaki özel karbon kaplama sayesinde daha etkin bir şekilde yapılır. Polen filtresi; hava filtresi, yakıt filtresi, yağ filtresi ile birlikte belirli periyotlarla değiştirilen bir bakım ürünü haline gelmiştir.

Bu bağlamda polen fitresi etkin bir şekilde kullanıldığını düşünürsek bakımları periyodik olarak yapılsa ile belirli bir süre içerisinde ömrünü tamamlayan bir parça olduğunu söyleyebiliriz. Klimanızdan maksimum verim alabilmek içinde polen filtresinin kaliteli olanını ve dayanıklı olanını tercih etmek en doğru sonuç olsa gerek. Firmamız bu anlamda sizlere sunmakta olduğu polen filtrelerini, bu parçanın üretimini en iyi seviyede sağlayan üreticilerden tedarik etmekte ve sizlere sunmaktadır. 
Firmamızdan polen filtresi alışverişi yapabilmek için yapmanız gereken web sitemizi ziyaret etmek ve orta kısımda bulunan parça bulucu modülünden aracınızın marka, modelini seçmek ve parça grubunuzu seçtikten sonra sonuçları beklemek. Sonuçlar sergilendikten sonra aracınıza en uygun parçayı tercih ederek fiyat isteyebilirsiniz. Sonuç olarak fiyatınız size belirtildikten sonra alışverişinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder